неділю, 28 березня 2010 р.

Skills Time!


Як навчити наймолодших школярів англійської мови? Як забезпечити розвиток усіх мовленнєвих навичок та вмінь? У якій послідовності ппроводити їх навчання? На ці та інші запитання вчителі Західного регіону мали змогу отримати відповіді на семінарі, який проводив Білл Бавлер, тренер Oxford University Press, 24 березня 2010р. у Львові. Цей тренінг був організований представництвом OUP в Україні.  У ході роботи вчителі отримали практичні поради, як зробити свій урок цікавим, захоплюючим, як правильно його планувати, а також познайомитись із новим навчально-методичним комплексом для початковоъ школи "Family and Friends".

пʼятницю, 19 березня 2010 р.

Лялькова вистава у Новороздільській спеціалізованій школі №4


Чи любите ви казки? Тоді вам до нас - у Новороздільську спеціалізовану школу №4! Тут створений ляльковий міні-театр. Учні 7-А класу під керівництвом свого класного керівника і вчителя французької мови Бойко В.М. самі шиють ляльки, створюють декорації, пишуть слова, підбирають музичне оформлення. Що цікаво, вистави на французькій мові!

Така форма роботи дуже подобається дітям, стимулює їх до вивчення мови, допомагає розкривати таланти.

19 березня 2010р. учні 7-А класу відбулася премєра казки "Колобок" для учнів 2, 5, 6 класів. Після вистави Бойко В.М. провела з дітьми обговорення, діти висловили свої враження від вистави. А наймолодші ще й отримали в подарунок міні-розмальовку із завданням - допомогти Колобку добратися додому.

Міжнародна конференція "Впровадження інноваційних технологій у методику викладання англійської мови"


У четвер, 18 березня 2010р., у Львові у приміщенні Українського католицького університету відбулася Міжнародна конференція "Впровадження інноваційних технологій у методику викладання англійської мови". Організаторами виступили представники компанії Pearson-Longman у м.Львові, інформаційними партнерами конференції були видавництво "Шкільний світ" і газета "English".
Перед учителями Західного регіону виступив Марк Коучман, менеджер Центральної Європи та країн Балтії. Він розповів про нові можливості тестування для України: Pearson Tests of English(PTE). Це екзамени з англійської мови для студентів, які є носіями інших мов. РТЕ видають міжнародні сертифікати з англійської мови відповідно до рівнів володіння мовою, встановлених Радою Європи.
Новітні технології - це вже те, без чого не обійдеться жоден прогресивний вчитель (у чому ми з вами переконані!). Свою презентацію цьому питанню присвятила Тетяна Михайленко, вчитель методист англійської мови, відмінник освіти України, головний редактор газети "English".
Альона Глушкова, старший методист Пірсон-Лонгман, вчитель методист, м.Київ, розповіла про особливості Зовнішнього Незалежного Оцінювання 2010.
Цікавим був семінар про багатофункціональну навчальну платформу для вивчення і викладання англійської мови, робота якої повністю здійснюється через інтернет. Це сучасний продукт для дистанційної та аудиторної форм навчання, який розроблений компанією CLIP, Польща.
Під час перерви на виставкових стендах проводилася презентація новинок видавництва (О.Ярська, О.Скібіцька, Ю Порубалюк).
Усім зацікавленим запропонованими проектами надавали кваліфіковану допомогу А.Захарович, директор компанії ЕСТУА, та А.Алексейчук, виконавчий директор ТОВ Dinternal Book, м.Київ.
На завершення конференції були розіграні призи, які вручила Світлана Малетич, керівник Львівської філії.
Такі заходи допомагають однодумцям накреслювати нові плани для досягнення найвищих успіхів.
( на фото: Наталія Наявко, Оксана Скібіцька, Альона Глушкова, Тетяна Соболь)

вівторок, 16 березня 2010 р.


Внесок педагогічного колективу, зокрема вчителів, є ключем до успіху в кожній школі. Ми є посередниками між світом, що швидко змінюється, та учнями, які згодом у нього вступлять.


Зараз, коли відбуваються зміни в освіті, все більшого значення набуває професійний розвиток вчителя, його навчання та вдосконалення протягом усього життя. Саме з цією метою створений цей блог. Він допоможе зорієнтуватися у ситуації та обрати свій шлях до успіху. Ми також розповідатимемо про свої досягнення. 

Бажаєте поділитися своїм методичним надбанням, ідеями чи започаткувати дискусію? Ми відкриті до співпраці!

Вперед до нових здобутків!